A A A

Partnerzy

 

FORUM ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH

 

 

 

Szczególnie polecamy

 

ubuntu linux         ubuntu linux         LibreOffice

 

 

Propozycja reklamy i współpracy

 

 

Reklama

Jeżeli Państwo jesteście zainteresowani umieszczeniem na naszej stronie płatnej reklamy Waszej firmy lub organizacji, to prosimy o kontakt bezpośrednio z Zarządem Związku.

Współpraca

Jesteśmy zainteresowani współpracą z serwisami o tematyce: transportowej, związkowej, pracowniczej - w celu wzajemnej wymiany linków, banerów i informacji o naszych serwisach oraz poruszanych w nich tematach. Mile widziane są także strony domowe kierowców, członków związków zawodowych, itp. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wszelkie zapytania i zgłoszenia prosimy przesyłać e-mailem na adres: nzzk.www@nw.pl.

Zareklamuj nas !

Sposób 1-szy
Jeżeli popierasz nasze działania i chciałbyś nam pomóc w propagowaniu NZZ Kierowców - nawet jeżeli z jakichś względów nie możesz lub nie chcesz należeć do naszego związku - to zamieszczamy wersję elektroniczną ulotki, którą należy wydrukować dwustronnie. Tak otrzymaną publikację możesz powielić na kserokopiarce i po przecięciu każdego egzemplarza na pół otrzymasz z niego dwie ulotki w formacie A5 gotowe do rozpowszechnienia. (ulotka jest w PDF-ie spakowana ZIP-em; wielkość 200kB) ściągnij ulotkę
Możesz także wydrukować i przekazać zainteresowanym osobom deklarację członkowską, którą pobierzesz na tej stronie . Powodzenia!

Sposób 2-gi
Jeżeli posiadasz własną stronę internetową, to możesz poinformować innych o naszym istnieniu przez zamieszczenie na niej banera reklamowego o wymiarach 468 x 60. Polega to na wklejeniu kawałka kodu do strony w miejscu, gdzie chcesz aby był umieszczony nasz baner. Kod do wklejenia pobierzesz w pliku tekstowym stąd: plik zip .
Bardzo prosimy - poinformuj nas potem o tym !!!